image

Kuchyňské linky na míru - Váš splněný sen.

Chcete novou kuchyňskou linku? Tak čtěte dál, cesta k Vaší nové vysněné kuchyni není vůbec složitá.

5 kroků k vaší vysněné kuchyni

Zavolejte nám nebo napište

Sdělte nám svoji představu, ideálně přiložte jednoduchý nákres s přibližnými rozměry. Obratem vás zkontaktujeme a ujasníme si vaší představu a vysněné kuchyni.

Pošleme vám cenovou nabídku

Očekávat ji můžete nejpozději do dvou dnů. Zároveň vám zašleme jednoduchou vizualizaci, abychom si ujasnili, že se naše představy shodují.

Zaměření

Líbila se vám naše nabídka? Tak v tom případě zbývá doladit detaily, vybrat veškeré materiály, kování, dvířka. Kuchyň si u vás pečlivě zaměříme, zakreslíme všechny potřebné přípojky a elektroinstalaci a na závěr zhotovíme finální vizualizaci. A samozřejmě domluvíme přesný termín montáže.

Výroba a montáž

Je na čase vaší vysněnou kuchyni vyrobit a namontovat. Termín montáže máme domluvený předem. Stejně tak od nás víte, jak prostor pro vaši kuchyni před montáží připravit. Ve stanovený den přijedeme a kuchyň namontujeme. Počítejte raději se 2 dny montáže.

Vaše kuchyň je hotová

Kuchyň je hotová, tak vzhůru na vaření. Ještě předtím vám ale předáme veškeré informace o údržbě, seřizování a předáme vám návody k použití. 

z čeho vyrábíme kuchyně

korpusy skříněk

Korpusy skříněk většinou vyrábíme z bílé laminované desky zn. EGGER nebo Kronospan. Na přání zákazníka může být z jakéhokoliv odstínu. Na hrany používáme ABS o tloušťce 1mm.

KOVÁNÍ

Z hlediska ceny, užitných vlastností a spolehlivost se nám nejvíce osvědčila značka BLUM. Je to značkové rakouské kování s doživotní zárukou. Samozřejmě je možné použít i jinou značku kování, např. Strong.

PRACOVNÍ DESKY

Pracovní deska musí být nejen hezká, ale hlavně odolná. Proto používáme kvalitní dřevotřískové desky EGGER a Kronospan. Náročnějším klientům vyjdeme vstříc velice moderními kompaktními deskami nebo deskami z umělého kamene.

dvířka

Tady záleží jen na vaší fantazii a možnostech. Dvířka můžeme vyrobit z laminované desky - to je nejlevnější varianta. Nebo mohou být potažené foliíí nebo lakované (používáme dvířka výrobců Trachea a Grena). Chcete rustikální dvířka z masivního dřeva - rádi Vám vyjdeme vstříc.

spotřebiče

Spotřebiče si můžete zakoupit sami, pak nám stačí poslat, jaké jste si vybrali, abychom na to přizpůsobili Vaší kuchyň. Nebo vám je můžeme dodat. 

doplňky a příslušenství

Na výběr máte nepřeberné množství doplňků a příslušenství, které vám usnadní práci. Např. odpadkové koše na tříděný odpad nebo různé sortery a pořadače do zásuvek.

Chcete nezávaznou cenovou nabídku?

Podívejte se na některé naše realizace

Facebook

Instagram